Ви можете відправити квіти та подарунки до міст України.

Ви оплачуєте замовлення кредитною або дебетовою карткою.

– Ви можете зробити замовлення як гість БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ.

За допомогою кредитної картки / дебетової картки ви можете здійснити платіж через econnect, який забезпечує міжнародну тривимірну безпеку, або систему Liqpay українського банку Приватбанк.

Будь ласка, зверніть увагу на ці пункти:

Liqpay – міжнародна платіжна система ПриватБанку, найбільшого державного банку в Україні. Він відкритий для платежів з усіх країн, крім африканських та Афганістану, і має міжнародну безпеку.

Коли ви здійснюєте транзакцію на Liqpay, ви повинні написати дійсний номер телефону, щоб банк міг надіслати вам смс-підтвердження.
Fondy – це платіжна система, яка працює в банку Alfa Bank Ukraine.
має 3D secure, найвищий стандарт безпеки для онлайн-покупок. Ця система створює безпечний перехід між вашим банком і нашою системою. Переконайтеся, що ви правильно ввели свою інформацію.
Переконайтеся, що ваша платіжна картка відкрита за кордоном.
Переконайтесь, що ліміт вашої картки не перевищений.
Якщо платіж не здійснений, ви можете здійснити платіж, зв’язавшись із банком та зробивши замовлення, дізнавшись причину.
Умови повернення коштів

Шановні клієнти, відшкодування не буде здійснено в таких випадках:

Відмова покупця від замовлення;
Одержувач відсутній, адреса не вказана,
Неможливість доставки через неправильну контактну інформацію одержувача,
Війна, стихійне лихо, дороги закриті через сніг, епідемію тощо. Кур’єр не може виконати замовлення через обставини (обґрунтування буде надано)
Відшкодування не здійснюватиметься, якщо замовлення розміщуватимуться у непідконтрольних містах Донецьку та Луганську, де проводяться антитерористичні операції, та в анексованому Криму.
Букет та товар потрібно вибирати у відповідному місті.
Дякую за увагу.